Connect with us

Hi, what are you looking for?

Premier League

Salah merr vendimin drastik, fotoja e fundit çudit fansat

Mohamed Salah ka vendosur të ndryshojë pamjen në këtë fund sezoni në Premier League. Flokët kaçurrela më të famshme në Ligën Angleze tashmë janë në histori.

“Faraoni” ka ngarkuar një foto para pasqyrës në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën mund të dallohet koka e rruar, edhe pse jo plotësisht. Ajo shoqërohet nga një “emoji” që ndërthur një pikë vuajtjeje dhe një buzëqeshje.

Lexo edhe:

Nuk është hera e parë që Salah i mban flokët të shkurtra. Në fillimet e tij, te Chelsea dhe Baseli, ka pasur të njëjtin stil. Me këtë rast, megjithatë, bie në sy fakti se i ka të shkurtra. Disa madje kanë përfituar nga rasti duke komentuar me ironi se është një nderim për trajnerin e ri Arne Slot.

Sulmuesi i Liverpoolit e mbylli sezonin me 25 gola dhe 14 asistime në 44 ndeshjet që luajti.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Euro 2024

Sulmuesi kryesor i Italisë në këtë Europian, Gianluca Scamacca foli në konferencë për shtyp para ndeshjes me Shqipërinë. Lojtari që aktivizohet me Atalantën në...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...