Rusi 2018

Salah stërvitet me grupin, por mbetet në dyshim ndaj Uruguajit

Ka entuziazëm në radhët e Egjiptit vetëm dy ditë para ndeshjes me Uruguajin. Mohamed Salah, i dëmtuar në shpatull gjatë finales së Championsit mes Realit të Madridit dhe Liverpoolit, pas një dyluftimi me Sergio Ramos, është stërvitur me pjesën tjetër të grupit, duke lënë përshtypjen se e ka lënë pas problemin fizik. Gjithsesi, “Faraoni” është ende në dyshim për përplasjen me skuadrën latine. Gjatë seancave të mëparshme Salah ishte stërvitur i diferencuar. Sipas stafit mjekësor të Egjiptit, nuk është e sigurt prania e sulmuesit të Liverpoolit në ndeshjes së së premtes, që do të zhvillohet në orën 14:00, në Ekaterinburg.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top