Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Salihamidzic, mesazh për Mazraoui-n: Po justifikon besimin e trajnerit, do qëndrojë me ne  

Pavarësisht zërave të shumtë se Noussair Mazraoui do të largohet nga Bayern Munich sezonin e ardhshëm, Hasan Salihamidzic, drejtori sportiv i bavarezëve, është shprehur se lojtari do të qëndrojë te ta.

Duke folur për mediet pas ndeshjes kundër Schalke 04, Salihamidzic theksoi se javët e fundit mbrojtësi ka luajtur mirë.

Lexo edhe: 

“Javët e fundit ai ka justifikuar besimi i trajnerit duke luajtur mirë. Pastaj edhe ai shënoi golin e fundit…Është një djalë i mirë, teknik dhe do të qëndrojë me ne. jemi të lumtur që e kemi, ai ka klas të shkëlqyer.”-deklaroi ai.

Lajme të tjera

Itali

Nasser Al-Khelaifi është i interesuar për një klub italian. Pronari i PSG-së, po mendon të blejë Sampdorian sipas raportimeve të L’Equipe. Skuadra zhvilloi një...

Kategoria Superiore

Ngjarje e rëndë dhe shumë e shëmtuar në përfundim të sfidës Tirana – Bylis 2-2, e luajtur në Rrogozhinë. Pas vërshëllimë së trefishtë për...

Futboll

Kastriotët janë fitues të finales së Sunday League Albania, pasi mundën minimalisht 1-0 Prestige. Skuadra e drejtuar nga trajneri Gentian Verli triumfoi falë një...

Bundesliga

Pasi humbën titullin në mënyrë dramatike në shtëpi, lojtarët e Dortmundit të drejtuar nga trajneri Edin Terzic shkuan për t’u përshëndetur me tifozët, të...