Serie A

Sampdoria rikthehet te fitorja, mposht me përmbysje Spalin

Sampdoria është rikthyer te fitorja në ndeshjen e fundit të javës së shtatë të kampionatit italian, duke mposhtur me përmbysje Spalin, me rezultatin 2-1.

Skuadra gjenoveze vinte në këtë takim pas dy barazimesh dhe një humbjeje, ndërsa e pa veten në disavantazh që në minutën e 21-të, pasi Paloschi mposhti portierin Audero.

Gjithsesi skuadra e trajnerit Giampaolo riktheu baraspeshën vetëm 4 minuta më pas, pasi Linetty shënoi një gol mjaft të bukur, pas asistit të Quagliarelës.

Goli i fitores për dorianët u shënua nga Defrel në minutën e 60, ndërsa skuadra tashmë ka shkuar në kuotën e 11 pikëve, në vendin e 8 të renditjes.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency