Serie A

Sampdoria shkatërron Crotonen e Ajetit

Sampdoria ka marrë një fitore të thellë, 5-0 ndaj Crotones, skuadër ku aktivizohet edhe Arlind Ajeti. Mbrojtësi i kombëtares ishte në një formë mjaft të dobët sot, ndaj në përfundim të pjesës së parë, u la në dhomat e zhveshjes nga trajneri i Crotones.

Sampdoria kaloi në avantazh me Ferrarin në minutën e 3-të, ndërsa më pas Quagliarella dhe Caprari e çuan në 3-0 rezultatin e pjesës së parë. Edhe pjesa e dytë pati të njëjtën tablo, me vendasit që shënuan edhe dy herë të tjera me anë të Linetty dhe Koënacki.

Kjo ishte ndeshja e parë e javës së 9 të Serisë A, ndërsa Sampdoria është ngjitur përkohësisht në vendin e 5-të, me 17 pikë. Kampionati italian do të vijojë me ndeshjen Napoli-Inter, sontë në orën 20:45 dhe do të transmetohet nga Supersport 2.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency