Serie A

Sampdoria zyrtarizon Ranierin, debuton ndaj Romës

Tashmë është zyrtare, Claudio Ranieri pason Eusebio Di Francescon në stolin e Sampdorias. Lajmi i dha nga vetë klubi gjenovez në faqen e tij në internet:

“Presidenti Massimo Ferrero e klubi i Sampdorias i urojnë mirëseardhjen Claudi Ranierit, i cili është i lidhur me shoqërinë në cilësinë e trajnerit të skuadrës së parë deri më 30 qershor 2021. Presidenti i uron trajnerit punë të mbarë, bazuar në impenjim dhe pasion,” shkruhet në komunikatën e Sampdorias.

Fati e do që debutimin 67-vjeçari ta bëjë kundër Romës, ish-skuadrës së tij, më “Luiggi Ferraris”, më 20 tetor.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency