Merkato

Sane kalon vizitat mjekësore, tani pritet firma me Bayern Munich!

Tashmë mungojnë vetëm detajet e fundit që Leroy Sane të quhet në të gjitha efektet një futbollist i Bayern Munich. Pas mbrritjes në Bavari talenti i kombëtares gjermane i cili nuk luan prej një viti për shkak të një dëmtimi të rëndë, ka bërë hapin e radhës për të kompletuar transferimin e tij te kampionët e Gjermanisë. Sane ka kaluar me sukses vizitat mjekësore dhe tashmë pritet vetëm firma mbi kontratë që marrëveshja të zyrtarizohet si nga Manchester City ashtu edhe nga Bayern Munich. Në arkat e Citiziens do të shkojnë 50 milionë euro, një shifër ndjeshëm më e ulët kjo nga sa pretendonin anglezët një vit më parë, por dëmtimi i rëndë, kriza ekonomike nga COVID-19 dhe fakti që Sane-së i skadon kontrata pas 1 viti, kanë bërë që çmimi i tij në merkato të ulet.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency