Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Sanksionet ndaj City-t? Guardiola bën valixhet gati

Pep Guardiola gati të largohet nga Manchester City në rast sanksionesh!

Lajmi i raportuar nga mediet britanike mëngjesin e sotëm thekson se trajneri i “Citizens” do të ishte gati të largohej nga klubi, nëse rezulton se do të ishte gënjyer.

Stafi i Manchester City-t pret që Guardiola të largohet nga klubi përpara se të hyjë në fuqi çdo dënim për shkelje të rregullave financiare.

Lajme të tjera

Kombëtare

Kombëtarja Shqiptare vijon punën për t’u përgatitur për ndeshjen e parë eliminatore të Europianit Gjermani 2024, e planifikuar për t’u luajtur mbrëmjen e të...

Gossip

Ish-sulmuesi i Interit bën “supergol”. Andrea Pinamonti, i cili aktualisht është pjesë e Sassuolos, po shijon një romancë me modelen bjelloruse Dasha Lapushka. Futbollisti...

Kombëtare

“La Casa de Quiz” mbërrin në shtëpinë më të famshme të mbarë Shqiptarisë, “Big Brother VIP2 Albania”. Gazetari i SuprSportit, Gjergji Stefa, kishte përgatitur...

Merkato

Galatasaray piketon sulmuesin shqiptar. Me 10 gola dhe 4 asiste deri në këtë pikë të sezonit në Superligën Turke, Valon Et’hemi ka tërhequr vëmendjen...