La Liga

Santi Cazorla, prezantim magjik te Villareali (video)

Një magji bëri që Santi Cazorla të kthehej në “El Madrigal”. Villareali preferoi që sulmuesin spanjoll, i cili ka kaluar një kalvar vuajtjesh për shkak të dëmtimeve të njëpasnjëshme në kavilje, ta prezantonte nëpërmjet një magjistari.

Një zgjedhje e veçantë, me një stil të pazakonte për të paraqitur “bomberin” para tifozëve.

Pas 11 operacionesh dhe dy vitesh inaktivitet, ish-sulmuesi i Arsenalit është gati për t’u ringritur në moshën 33-vjeçare.

“Jam mirë dhe dëshiroj të kthehem sa më parë në formë optimale. Jam shumë i lumtur që ndodhem këtu, ku nuk më kanë harruar. Po e shijoj shumë këtë moment, kam shumë kujtime të bukura.”

Një histori e pazakontë dhe e dhimbshme e Santi Cazorla, që nuk u dorëzua edhe para vështirësive më të mëdha që i rezervoi fati.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency