Gossip

Sara Carbonero, gjithmonë pranë Casillasit

Martesa e Sara Carboneros dhe Iker Casillasit vijon të shkojë për bukuri. Çifti ka sjellë në jetë edhe 2 fëmijë, ndërsa gazetarja spanjolle është zhvendosur në Portugali, për të qenë pranë bashkëshortit të saj.

Sara nuk mungon as në shkallët e ‘O Dragao-s’, sa herë që luan Porto, për të mbështetur bashkëshortin e saj. Të njëjtën gjë bukuroshja spanjolle e ka bërë edhe më 01 dhjetor, në ndeshjen ndaj Benficës, ku është fotografuar në shkallët e stadiumit, bashkë me djalin e madhe të çiftit.

Sara Carbonero është një gazetare që u bë e famshme pikërisht pas lidhjes me portierin e kombëtares spanjolle, që nuk ngurroi t’i shprehte dashurinë duke e puthur gjatë një lidhjeje direkte.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency