Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Sara Salamo, sekreti i formës së Iscos, por tifoze e Atleticos

Të gjithë pyesin se cili është sekreti i formës së shkëlyer të mesfushorit të Realit të Madridit, Isco, që po spikat sidomos me Kombëtaren e Spanjës. Përgjigjja është te fotot e mëposhtme, që i përkasin aktores nga Tenerife, Sara Salama. Sensuale dhe me një bukuri të papërshkrueshme, Sara, e fejuara e Iscos, është shumë e njohur në Madridit për interpretimet e saj. E vetmja mangësi e Sarës, nëse mund ta quajmë kështu, është fakti që mbetet tifoze e Atleticos së Madridit.

Lajme të tjera

Lajme

Myrto Uzuni udhëhoqi Granadan drejt ngjitjes në La Liga. Në ndeshjen e fundit të LaLiga2, përballë Leganes (2-0), “bomberi” beratas e zhbllokoi rezultatin në...

Bundesliga

Pasi humbën titullin në mënyrë dramatike në shtëpi, lojtarët e Dortmundit të drejtuar nga trajneri Edin Terzic shkuan për t’u përshëndetur me tifozët, të...

Futboll

Kastriotët janë fitues të finales së Sunday League Albania, pasi mundën minimalisht 1-0 Prestige. Skuadra e drejtuar nga trajneri Gentian Verli triumfoi falë një...

Itali

Nasser Al-Khelaifi është i interesuar për një klub italian. Pronari i PSG-së, po mendon të blejë Sampdorian sipas raportimeve të L’Equipe. Skuadra zhvilloi një...