Premier League

Sarri e do te Juventusi, por Lampard nuk e lë të largohet Jorginhon!

“Nëse një futbollist qëndron jashtë për disa ndeshje radhazi, kjo nuk do të thotë, që nuk bën më pjesë në planet e mija”, fjalë këto të trajnerit të Chelsea-t Frank Lampard i cili në një intervistë ka folur për situatën që po kalon mesfushori Jorginho, duke mohuar zërat që e shikojnë të ardhmen e tij larg Bluve të Londrës. Për Jorginhon interesohet ish-trajneri i tij te Napoli dhe Chelsea, Maurizio Sarri i cili kërkon ta transferojë te Juventusi, por Lampard pavarsisht momentit jo që po kalon mesfushori italo-brazilian e konsideron atë një futbollist shumë të rëndësishëm për Chelsea- n dhe sipas trajnerit ai do të vazhdojë aventurën e tij me Blutë e Londrës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency