Serie A

Sarri lirohet nga Juventusi, gati për stolin e Fiorentinës!

Maurizio Sarri është shumë pranë zgjidhjes së kontratës me Juventusin. Sipas asaj që raporton Tuttomercatoweb trajneri italian e ka firmosur zgjidhjen me konsensus të kontratës me kampionët e Italisë dhe që nga ky moment është i lirë për të firmosur me një tjetër ekip. Palët kanë arritur marrëveshjen që ka kënaqur si Sarrin ashtu edhe klubin e Juves përsa i përket anës ekonomike. Për ish-trajnerin e Napolit dhe Chelsea-t tashmë shtohen zërat për t’u ulur në stolin e Fiorentinës një skuadër që ka zhvilluar një merkato cilësore gjatë kësaj vere dhe kërkon një pozicion sa më të mirë në renditje.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency