Serie A

Sarri nuk e grumbullon, Mandzukiç drejt transferimit në Katar

Mario Mandzukic duket se po kalon orët e fundit në qytetin e Torinos, pasi lajmet më të fundit nga mediat italiane flasin për kroatin që po negocion një largim drejt kampionatit të Katarit, i vetmi ku merkatoja nuk është mbyllur ende dhe do të vazhdojë deri më 30 shtator.

Sulmuesi 33-vjeçar nuk bën pjesë në planet e Sarrit dhe fillimisht u la jashtë listës së Champions leagues, ndërsa për ndeshjet e kampionatit është alternativa e tretë, pas Higuain dhe Dybalës, ndaj për këtë arsye po mendon seriozisht largimin.

Në moshën 33-vjeçare, Mandzukiç sheh Katarin si një mundësi mjaft të mirë për të përmirësuar të ardhurat e tij, pasi do të mund të merrte një pagë të majme, ndaj ka autorizuar menaxherët e tij që të çojnë përpara negociatat.

Momentalisht nuk është zbuluar asnjë emër konkret, por Maurizio Sarri ka lënë Mandzukiç jashtë listës së të grumbulluarve për ndeshjen e nesërme ndaj Fiorentinës dhe burime pranë klubit thonë se ky vendim ka ardhur për shkak te negociatave të merkatos.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency