Serie A

Sarri takohet me De Laurentiis, ka optimizëm për rinovimin

Presidenti i Napolit dhe trajneri Mauzirio Sarri janë takuar sot për herë të parë, për të diskutuar të ardhmen e këtij të fundit, pas përfundimit të sezonit. Në shtëpinë e Sarrit, De Laurentiiis ka qenë i shoqëruar nga i vëllai dhe Drejtori Sportiv Giuntoli, ndërsa takimi ka zgjatur përreth dy orë.

Pas përfundimit të këtij takimi është filtruar optimizëm, pasi duket se palët janë shumë pranë një rinovimi për 3 sezonet e ardhshme. De Laurentiis i ka ofruar Sarrit një kontratë të re me një pagë bazë prej 3 milionë eurosh, që bashkë me bonuset pritet të kapë 4.5 milionë në sezon.

Natyrisht që kjo është mirëpritur nga tekniku italian, që për momentin nuk ka ndonjë joshje konkrete nga klube të mëdha europiane. Gjithashtu De Laurentiis i ka premtuar Sarrit se në rast rinovimi, do të përforcojë skuadrën me të paktën 4-5 elementë cilësorë, ndërkohë që do të mbajë grupin aktual.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top