Serie A

Sarri te Fiorentina, firmos për 3 vite?

Rrugët e Maurizio Sarrit dhe Fiorentinës duket se do të bashkohen sezonin e ardhshëm. Zërat për një kalim të ish-trajnerit të Juventusit në stolin vjollcë janë shtuar duke sjellë edhe një përgënjeshtrim të Fiorentinës por që duket se është një lëvizje e radhës për të larguar zhurmën mediatike. Palët po bisedojnë për një kontratë 3-vjeçare dhe për momentin ende nuk ka një akord por gjasat janë që sezonin e ardhshëm 62-vjeçari të rikthehet në Serinë A si protagonist.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency