Serie A

Sassuolo rikthehet te fitorja, Bologna zhytet në krizë

Sassuolo rikthehet te fitorja dhe zhyt në krizë Bolognan. Në sfidën që hapi javën e 12-të të Serie A, skuadra e Roberto De Zerbit mposhti 3-1 në Mapei Stadium kuqeblutë e Sinisa Mihajlovic të cilët pësuan humbjen e 3-të dhe u parakaluan në renditje nga rivalët nga Reggio Emilia. Sassuolo nuk e vuri asnjëherë në diskutim fitoren, falë dygolëshit të Caputos dhe golit të Boga ndërsa për miqtë realizoi Orsolini. Me këtë fitore Sassuolo që ka edhe një ndeshje më pak u ngjit në vendin e 11-të në kuotën e 13 pikëve, ndërkohë që Bologna zbriti në vendin e 14-të me 12 pikë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency