La Liga

Saul i premton besnikëri Atleticos: Këtu deri në fund të kontratës

Për Saul Niguez, klubet më të mëdha të Europës si Man. City, Man. United apo Bayern Munchen janë gati të bëjnë çmenduri në verë, me oferta që arrijnë deri në 120 mln Euro.

Për të sqaruar zërat e merkatos dhe për të qetësuar tifozët, është vetë mesfushori që deklaron se do të qëndrojë me siguri te “Los Colchoneros”, madje sipas tij do të qëndrojë deri në vitin 2025, kur edhe i skadon kontrata me klubin.

Saul është “beniamini” i tifozëve dhe një nga lojtarët më të rëndësishëm që ka ardhur nga akademia, ndaj së shpejti pritet të bëhet edhe kapiten i ekipit të Simeones.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency