Futboll

Scaloni publikon listën, Messi, Dybala e Lautaro në kombëtare

Përfaqësuesja e Argjentinës kthehet për të luajtur një ndeshje zyrtare pas shkëputjes prej pandemisë së Koronavirusit dhe do ta bëjë me Leo Messi në mesin e të grumbulluarve. “Ylli” i Barçës është pjesë e listës me 30 lojtarë që do të vihen nën urdhrat e Lionel Scalonit. Ftesë kanë marrë edhe dy “yjet” e Serisë A, Dybala dhe Lautaro Martinez, si dhe Giovanni Simeone i Cagliarit.

Argjentina do të përballet me Ekuadorin më 8 tetor, në shtëpi, dhe më pas do të udhëtojë për transfertën me Bolivinë.

 Futbollistët e grumbulluar nga Scaloni:

Emiliano Martínez, Musso, Marchesín, Foyth, Saravia, Pezzella, Balerdi, Otamendi, Nehuén Pérez, Kannemann, Tagliafico, Acuña, Medina, Paredes, Guido Rodríguez, De Paul, Palacios, Lo Celso, Domíng, Domíng Dybala, Ocampos, Nicolás González, Mc Allister, Alejandro Gómez, Correa, Alario, Lautaro Martínez, Giovanni Simeone dhe Pavón.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency