Bundesliga

Schalke 04 “kap” Bayernin, fiton me përmbysje

Schalke 04 rikthehet te fitorja pas 3 javësh dhe e bën këtë duke mposhtur 2-3 me përmbysje Augsburg në transfertën bavareze. Një fitore që e ngjiti Schalken në kuotën e 18 pikëve po aq sa edhe Bayern, Leipzig e Freiburg. Kabak dhe Harit me golat e tyre ishin ata që përmbysën rezultatin nga 2-1 në favor të Augsburg në 2-3 në favor të Schalkes. Më herët Dusseldorf mori një fitore jetike në garën për mbijetesë ndaj Koln me shifrat 2-0.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency