Bundesliga

Schalke 04 mbetet në fund, mposhtet edhe nga Koln!

Schalke 04 nuk del dot nga kriza në të cilën është zhytur prej muajsh. Skuadra nga Gelsenkirsheni e mbylli fazën e parë të Bundesligës në vendin e fundit me 17 pikë të grumbulluara, pasi u mposht edhe në përballjen direkte ndaj Koln me rezultatin 1-2. Pas një pjese të parë të dominuar Koln kaloi në epërsi me Czichos. Gjihsesi skuadra e trajnerit zviceran Gross reagoi në fraksionin dhe pavarsisht mungesave të shumta gjeti forcën për të reaguar duke barazuar rezultatin me sulmuesin 19-vjeçar amerikan Hoppe në minutën e 57-të. Ateherë kur gjithçka u duk se dy skuadrat do të ndanin nga një pikë, Koln arriti të gjente golin e fitores dhe të 3 pikëve, pikërisht në minutën e 93-të me Thielmann i cili kishte vetëm 5 minuta që kishte hyrë në fushë. Me këtë fitore formacioni i Marcus Gisdol u ngjit në kuotën e 15 pikëve, duke iu larguar edhe zonës play-out pasi aktualisht pozicionohet në vendin e 15-të.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency