Bundesliga

Schalke 04 në krizë rezultatesh, por drejtuesit konfirmojnë trajnerin Wagner!

Schalke 04 është në krizë të thellë rezultatesh. Për vitin 2020 “Blutë Mbretërorë” kanë arritur vetëm 1 fitore, 4 barazime dhe kanë pësuar 6 humbje duke vënë në lëkundje pozitat e David Wagner. Teksa trajneri eshtë vënë në shënjestër nga kritikat drejtuesit e klubit kanë rinovuar besimin ndaj tij dhe diçka të tillë e deklaroi drejtori sportiv, Jochen Schneider. Ky i fundit deklaroi se Wagner ka bërë punë të mirë deri në janar dhe më pas për shumë arsye ekipi nuk po ecën mirë duke bërë përgjegjës të gjithë bashkë me lojtarët por shtoi se ai do të vazhdojë punën dhe në fund të sezonit do të bëhen llogaritë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency