Bundesliga

Schalke 04 prezanton trajnerin e ri, priten spastrime

Schalke 04 nisi një erë të re duke prezantuar trajnerin David Wagner. Nën drejtimin e tij skuadra do të ketë ndryshime rrënjësore dhe krahas blerjeve të parashikuara për çdo repart do të ketë edhe largime. Drejtori sportiv, Schneider u tregua i qartë teksa përmendi emrat e atyre që trajneri nuk i shikon në planet e tij. Bëhet fjalë për mbrojtësin Hamza Mendyl dhe mesfushorët Konoplyanka e Nabil Bentaleb. Nga shitja e tyre klubi synon të arkëtojë rreth 30 milionë euro që më pas do të investohen për afrimet e reja.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency