Bundesliga

Schalke 04 shikon Bundesligën e dytë, mposhtet edhe nga Gladbach!

Vijon kriza e thellë për Schalke 04 në Bundesliga, me blutë mbretërorë që me shumë gjasa sezonin e ardhshëm do të luajnë në Bundesligën e dytë. Schalke pësoi një tjetër humbje pasi u mposht lehtësisht në Veltins Arena nga Borussia Monchengladbach me rezultatin 0-3. Lars Stindl zhbllokoi shifrat në minutën e 15-të ndërkohë që në fraksionin e dytë miqtë realizuan edhe dy herë të tjera me Lainer dhe zviceranin Nico Elvedi, duke u rikthyer te fitorja pas 4 humbjesh radhazi dhe duke ringjallur shpresat për një vend në Europa League sezonin e ardhshëm. Për Schalken ndërkohë kjo ishte humbja e 9-të në 11 takimet e fundit në të cilat ka marrë vetëm 2 pikë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency