Bundesliga

Schalke mposht Dortmundin dhe ‘blindon’ vendin e dytë

Schalke 04 ka blinduar pozitat në vendin e dytë të renditjes, teksa ka mposhtur pasditen e sotme Borusian e Dortmundit me rezultatin 2-0.

Në ‘Gelserkirshen’, blutë arritën të shënojnë dy herë në pjesën e dytë, fillimisht me anë të fantazistit ukrainas Konoplianka dhe më pas me anë të Naldos, duke vulosur suksesin ndaj një rivali direkt për vendin e dytë.

Kur kanë mbetur edhe 4 javë nga fundi, Schalke renditet në vendin e dytë me 55 pikë, 4 më tepër se Leverkuseni dhe Dortmudi që e ndjekin nga pas.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top