Bundesliga

Schalke mposht Hamburgun, Mavraj titullar

Mërgim Mavraj ka luajtur për 90 minuta në sfidën mes Schalkes dhe Hamburgut, por nuk ka arritur të ndihmojë skuadrën e tij për të shmangur humbjen. Vendasit kanë fituar me rezultatin 2-0, duke shënuar nga një gol në çdo pjesë loje, fillimisht me Di Santon dhe më pas me Burgstaller.

Me këtë fitore, Schalke ngjitet në vendin e dytë të renditjes, me 23 pikë, 6 më pak se Bayerni kryesues. Nga ana tjetër, Hamburgu vijon të qëndrojë në zonën e rrezikut, pasi ka marrë vetëm 10 pikë, në 12 javët e para.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency