Bundesliga

Schalke turpërohet, kapiteni dorëzon shiritin te tifozët ultras!

Nga Champions League te rreziku për të luajtur në Bundesligën e dytë sezonin e ardhshëm. Nuk ka fund kriza e skuadrës Schalke 04, që këtë sezon po zhgënjen në Bundesliga dhe rrezikon rënien nga kategoria. Humbja 0-4 që skuadra ka pësuar në fushën e saj ndaj Fortuna Dusseldorf ka bërë që tifozët të vërshëllejnë skuadrën. Madje një grup nga tifozët ultras kanë hyrë në fushë, duke detyruar lojtarin Benjamin Stambouli që mes lotësh të dorëzojë shiritin e kapitenit.

Edhe trajneri Domenico Tedesco është pranë shkarkimit pas kësaj humbje, ndërkohë që në konferencën e shtypit u mbrojt, duke thënë: “Në fushë pashë një ekip pa jetë”. Schalke është pranë eliminimit edhe nga Champions League, pas humbjes 2-3 ndaj Manchester City në ndeshjen e parë të luajtur në Gjermani. Por ngjarja e fundit ka thelluar krizën te Schalke 04, tashmë pa kapiten.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency