Bundesliga

Schalke zhytet në krizë, Dusseldorf e përmbys dhe rrit shpresat për mbijetesë

Schalke 04 vijon të jetë në krizë rezultatesh, pasi në tre ndeshjet e zhvilluara pas pandemisë, ka regjistruar po kaq humbje, ndërsa të radhës e mori mbrëmjen e sotme në transfertën ndaj Fortuna Dusseldorfit.

Ndonëse kaluan të parët në avantazh me anë të McKennie, vendasit reaguan mirë dhe arritën të shënojnë dy herë, duke marrë një fitore me mjaft vlera dhe duke ndezur shpresat për mbijetesën në Bundesligë.

Hoffenhaimi gjeti fitoren në shtëpi, teksa mposhti Kolnin me rezultatin 3-1 dhe rihapi shpresat për një vend në Europa League, ndërsa dy sfidat e tjera të mbrëmjes, Augsburg-Paderborn dhe Union Berlin-Mainz, u mbyllën në barazim.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency