Serie A

Schick dhe Defrel zyrtarisht të Romës

Patrick Schick dhe Gregorie Defrel janë zyrtarisht dy futbollistë të Romës. Skuadra verdhekuqe ka blerë përfundimisht kartonët e dy sulmuesve të cilët u transferuan në verën e kaluar në kryeqytetin italian në formë huazimi me detyrim blerjeje nga ana e Romës. Sampdoria ka arkëtuar rreth 40 milionë euro për kartonin e Schick, ndërkohë që Sassuolo rreth 15 milionë euro për Defrel. Tashmë të dy lojtarët janë në çdo efekt futbollistë të Romës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency