Bundesliga

Schick i lumtur te Leipzig, shpreson në transferimin përfundimtar te gjermanët

Patrik Schick i ka të qarta idetë për të ardhmen e tij. 24-vjeçari, i cili luan i huazuar te Leipzig, pasi kontrata e tij zotërohet nga Roma ka shprehur dëshirën për ta vazhduar karrierën e tij pikërisht në Bundesligë.

Sulmuesi deklaroi se te Leipzig çdo gjë është perfekte dhe se ai ndihet shumë mirë pasi është përshtatur menjëherë me ambientin dhe se ndihet i lumtur.

Ai deklaroi se pavarësisht dëshirës së tij janë klubet ato që do të vendosin për të ardhmen e tij. Në rast se Werner largohet drejt Anglisë në fund të sezonit atëherë, klubi gjerman do të siguronte paratë për t’i paguar Romës 29 milionë Eurot që kërkon për kartonin e çekut.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency