Connect with us

Hi, what are you looking for?

Premier League

“S’do jetë gjithmonë titullari im”, Ten Hag paralajmëron 32-vjeçarin

David De Gea nuk do të largohet nga Manchester United, por “gardiani” spanjoll nuk do e ketë vendin e sigurt në formacion.

“Djajtë e Kuq” do të garojnë në Champions League sezonin e ardhshëm, ndërkohë që Erik ten Hag paralajmëron portierin.

Lexo edhe:

De Gea do të qëndrojë tek United, por nuk mund ta them dot se ai do të jetë gjithmonë portieri im titullar.

Edhe ai ka nevojë për konkurrencë“, u shpreh trajneri holandez i Manchester United.

De Gea luan në “Old Trafford” prej verës së vitit 2011, kur u transferua nga Atletico Madrid.

Lajme të tjera

La Liga

Eric Garcia u detyrua të largohej nga Barcelona këtë merkato teksa u transferua te Girona me anë të formulës së huazimit. Pasi debutoi me...

Legjionarët

30 mijë tifozë polakë në stadiumin ‘Wojska Polskiego’ të Varshavës, thërrasin në kor emrin e Ernest Muçit, i cili bëri një 70-minutësh për kornizë...

Kombëtare

Kushtojnë shtrenjtë flakadanët e hedhur në fushë në fillim të ndeshjes me Poloninë nga tifozët kuqezi, duke shkaktuar ndërprerjen e ndeshjes për disa minuta....

Kombëtare

Shtatori kuqezi sjell një rekord të ri për Shqipërinë edhë në renditjen botërore të FIFA-s. Falë barazimit në Pragë me Çekinë dhe fitores ekzaltuese...