La Liga

Seedorf rikthehet në Europë, zgjidhet trajneri i ri i Deportivo La Coruna

Clarence Seedorf rikthehet në Europë për të drejtuar sërish një ekip pas eksperiencës me Milanin në vitin 2014. 41-vjeçari u emërua trajneri i ri i Deportivo la Coruna në Primera Division dhe vjen si pasues i Cristobal me misionin për të shpëtuar ekipin nga rënia një kategori më poshtë. Seedorf u prezantua nga presidenti Tino Fernandez i cili konfirmoi se trajneri ka një akord deri në fund të sezonit aktual me klubin por tha se beson në aftësitë e tij për të ringritur skuadrën. Seedorf u shpreh për entuzuast për aventurën e re dhe ftoi tifozët t’i qëndrojnë afër ekipit për ti mbështetur në luftën për mbijetesë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency