Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategoria Superiore

Seferi: Jam kampion i Shqipërisë, “Këpuca e Artë” nuk ka rëndësi

Për Taulant Seferin rëndësi ka fitorja e titullit kampion të Shqipërisë dhe jo “Këpuca e Artë”.

Duke folur në emisionin “Gol pas Goli”, golashënuesi i Tiranës u shpreh se është shumë i lumtur që ia dolën të fitonin titullin kampion.

Titulli: “Jam shumë i lumtur dhe shumë i gëzuar, por mund të them se e kemi merituar titullin kampion.”

Këpuca e Artë:S’ka rëndësi ajo, rëndësi ka kush është kampion, Taulant Seferi është kampion i Shqipërisë. Ju falenderoj ju pasi keni qenë fantastik për punën që keni bërë gjatë sezonit.”

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Euro 2024

Sulmuesi kryesor i Italisë në këtë Europian, Gianluca Scamacca foli në konferencë për shtyp para ndeshjes me Shqipërinë. Lojtari që aktivizohet me Atalantën në...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...