Futboll

Sekreti i sulmuesit Haaland: Fle gjumë me 5 topa në shtrat

Ai është vetëm 19 vjeç dhe ka shënuar 26 gola në 18 ndeshje të sezonit 2019-2020, duke tërhequr vëmendjen e gjigantëve të futbollit europian e botëror. Bëhet fjalë për sulmuesin norvegjez që aktivizohet me austriakët e Salzburgut, Erling Haaland.

Në një intervistë për mediat norvegjeze, sulmuesi 19-vjeçar tregoi se fle gjumë me 5 topa futbolli, të cilët i ka marrë duke shënuar 5 tripleta këtë sezon dhe se kënaqësinë më të madhe e ka kur arrin të shënojë gola.

“Kënaqësia më e madhe është kur arrin të shënosh gol. Unë jam i qetë dhe bëj një gjumë të qetë. Në shtratin tim janë edhe 5 topa futbolli, që i kam fituar gjatë këtij sezoni” tregoi bomberi norvegjez, i cili më pas shtoi se nuk dëshiron të komentojë zërat e merkatos.

Për Haaland kanë shfaqur interes klube të ndryshme si Barcelona, Juventus, Real Madrid, Manchester United, Liverpool, etj., teksa verën e ardhshme pritet një ankand i vërtetë për blerjen e kartonit të tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency