Connect with us

Hi, what are you looking for?

Formula 1

“Seks falas për pilotët e F1”, oferta tunduese në qytetin e fatit dhe mëkatit

Të gjithë e dinë se Çmimi i Madh i Las Vegasi do të ofrojë më shumë jashtë pistës se brenda saj. Liberty Media po vë bast në tregun amerikan në konfigurimin e kalendarit të Formula 1.

Këtë vit, tri ngjarje po zhvillohen në tokën e Amerikës së Veriut. Miami, Austin dhe tani është koha për të vizituar qytetin e lojërave të fatit dhe mëkatit.

Lajmi është pa dyshim qesharak. Dy prostituta nga Chichen Ranch, një nga shtëpitë publike më të famshme në Las Vegas, kanë ofruar “seks falas” për pilotët e F1. Vajzatat në fjalë janë Addison Grey dhe Alice Little.

Lexo edhe: 

Ethet F1 kanë mbërritur në Las Vegas dhe ky është një nga propozimet e çmendura për një çmim të madh që është kritikuar nga puristët e kategorisë kryesore të motorsportit.

Megjithatë, kujtojmë se organizatorët i kanë hequr vajzat pista. Kjo ndodhi në vitin 2018. Por tani, në Las Vegas, rreziku po vjen nga shtëpitë publike dhe kazinotë. Do të shohim se si skuadrat do të përballen me tundime të tilla.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...