Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

“Seksi është jeta”/ Bashkëshortja e Ramos zbulon “të fshehtat e shtratit” me mbrojtësin spanjoll

“Seksi është jeta”, e nis rrëfimin e saj Pilar Rubio, bashkëshortja e mbrojtësit të njohur spanjoll, Sergio Ramos, e cila e ftuar në një televizon në Madrid, ka zbuluar detaje nga jeta seksuale në çift.

Gazetarja dhe prezantuesja 44-vjeçare zbuloi se fakti që janë prindër të katër djemve, nuk është shqetësues dhe se ajo e Ramos bëjnë seks çdo natë, përveç rasteve kur i duhet të udhëtojë drejt Madridit për arsye pune.

“Ne bëjmë seks çdo natë, përveç rasteve kur unë jam në Madrid. Ja sonte për shembull jam këtu në televizion dhe më keni privuar këtë kënaqësi. Kemi katër djem, por kjo nuk na pengon, pasi ata flenë gjithmonë brenda orës 21:30”, deklaroi Rubio.

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Big Brother Mania edhe në mbrëmjen gala “Më të mirët 2022”, që organizohet nga FSHF dhe Digitalb, dhe që po transmetohet në SportNews, teksa...

Segunda Division

Myrto Uzuni rikthehet vrullshëm. Pas dy ndeshjes mungesë për shkak dëmtimi, sulmuesi i Kombëtares Shqiptare është rikthyer titullar në sfidën Granada-Andorra dhe ka shënuar...

Eliminatore

Pasi mbylli aventurën me Portugalinë, tashmë trajneri Fernando Santos është prezantuar te Polonia. Tekniku portugez do ë provojë të polakët në Europianin e vitit...

Futboll

El Mundo Deportivo ka zbuluar një prapaskenë interesante që ka lidhje me Cristiano Ronaldon dhe Leo Messin. Sulmuesi portugez ishte ende pjesë e Real...