Gossip

Seksi Superbike, ja vajzat më të bukura të 2017!

Sezoni i Vitit 2017 në Superbike u mbyll me suksesin e tretë radhazi të Jonathan Reas për piliotë dhe të Kawasakit për konstruktorë. Por ajo nuk dihet ende është kush e ka fituar titullin e mbretëreshës për 2017-n midis “paddock girls”, bukurosheve seski të cilat vihen në evidencë duke u mbajtur çadrat e diellit pilotëve përpara fillimit të çdo gare. Ne po ju propozojmë me një galeri fotosh disa prej femrave më seksi të Superbike, se cila është më e mira zgjedhjen bëheni vetë?

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency