IPKO Superliga

Selmani e Balaj, dy përforcimet e radhës te Llapi

Vijnë dy përforcimet e radhës te skuadra e Llapit, që ndodhte në Durrës për fazën përgatitore. Ekipi nga Podujeva ka zyrtarizuar firmat me Remzifaik Selmani dhe Liridon Balaj. I pari është qendërsulmues dhe huazohet nga Shkëndija e Tetovës, falë bashkëpunimit të shëndoshë mes të dy klubeve. Më parë ai ishte pjesë e Renovës, Ujpestit të Hungarisë dhe së fundmi i Shkëndijës. Ka qenë gjithashtu lojtar i përfaqësueses së Maqedonisë U-19 dhe U-21.

Përforcimi tjetër, mesfushori i djathtë, Liridon Balaj, ka qenë pjesë e Besës dhe tashmë ka nënshkruar për një vit e gjysmë me Llapin. I lindur më 15.08.1999 në Zvicër, Balaj ka qenë pjesë e Kosovës U-19 dhe tashmë i Kosovës U-21.

Drejtori ekzekutiv-sportiv, Tahir Batatina, ishte prej 1 viti në bisedime për ta afruar këtë talent tek Llapi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency