Futboll

Selmani gati për hapin e madh, e kërkojnë Konyaspor dhe Kasimpasa!

Gentjan Selmani mund të ngjisë shumë shpejt shkallët e karrierës. Ish-portieri i kombëtares U-21 të Shqipërisë i cili në verën e kaluar u transferua te skuadra e ligës së parë turke Menemenspor ka përfunduar në radarët e dy klubeve të Superligës turke. Duke iu referuar mediave të këtij vendi falë formës së mirë që ka treguar Selmani mes shtyllave në këtë sezon me Menemenspor ka ngjallur interesin e Konyaspor dhe Kasimpasa.

Nëse në verë ish-portieri i Laçit do të transferohet te një prej këtyre dy skuadrave për 22-vjeçarin do të ishte një hap i madh në karrierë, ndërsa klubi i tij Menemenspor do të kërkojë të përfitojë sa më shumë para nga shitja e ish-gardianit të Laçit. Aktualisht, portieri që është edhe kontigjent i kombëtares, mbetet i përqendruar te aventuara me Menemensporin teksa klubi për momentin është në vendin e 12 të Ligës së Parë. Kujtojmë se me këtë klub luan edhe një tjetër lojtar i ardhur nga Laçi, David Domgjoni.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency