Europa League

Selmani: Meritonim më shumë, kam ndrydhur gishtat…

Gentian Selmani tregoi edhe një herë se mbetet një nga pikat më të forta të Laçit. Goli i pësuar afër fundit të takimit nuk ishte për faj të tij, pasi goditja e kundërshtarit ishte e befasishme dhe shkoi atje ku nuk mund ta arrinte “gardiani” kurbinas. Pas takimit Selmani tregoi për dëmtimin që pësoi, duke shprehur keqardhjen që Laçi nuk arriti të fitonte.

Dëmtimi: Pata një përplasje me kundërshtarin, ishte një përplasje e vogël dhe ndiej dhimbje tek gishtat. Do të shikoj sesi do të shkojë dëmtimi, por mendoj se mund te kem ndrydhur gishtat.

Barazim që djeg: Nuk e meritonim të pësonim, sepse luajtëm mirë, por kështu është futbolli. Gjithsesi, ne zhvilluam një ndeshje të mirë dhe ishim të kujdesshëm.

Goli i Levit: Më kapi në befasi dhe nuk e prisja, u befasova. Nuk e prisja atë goditje, sepse erdhi si e papritur. E dinim që do ishte e vështire, sepse ata kane një ekip te mirë, por mendoj se meritonim më shumë nga ky takim.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency