Connect with us

Hi, what are you looking for?

Lajme

“Sëmundje, luftëra dhe vetmi”, trajneri i njohur uron tifozët për Krishtlindje

Jose Mourinho është i veçantë edhe në urimet që bën. Trajneri i Romës u ka uruar festën e Krishtlindjes tifozëve verdhekuq dhe të gjithë tifozëve të tij personale nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale.

Bota po kalon një moment të vështirë, në fillim pandemia, më pas luftëra dhe shumë varfëri, por trajneri portugez shpreson dhe beson se e ardhmja do të jetë më e bukur.

Në këto momente të vështira për kaq shumë njerëz me sëmundje, luftëra, varfëri dhe vetmi në botë, me një ndjenjë trishtimi por edhe shprese, ju uroj të gjithëve Gëzuar Krishtlindjen”, uron “Special One”.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Gossip

Vajza e Pep Guardiolës, Maria Guardiola duket ‘e fiksuar’ me futbollistët, teksa pas një romance me fantazistin anglez Delle Ali, u përfol për një...

Champions League

Skandal me gjyqtarin Szymon Marciniak, i caktuar për të drejtuar finalen e Champions League mes Manchester City-t dhe Interit, që do të luhet më...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...