Euro 2020

Senol Gunes: Italia shumë e fortë, ëndërrojmë finalen e Europianit

Euro 2020-a për Turqinë do të nisë nga Roma, pasi do të përballet me Italinë në ndeshjen qē do të ngrejë siparin e këtij kompeticioni, ndërsa trajneri Senol Gunes doli në konferencën e zakonshme për shtyp, ku vlerësoi kundërshtarin dhe premtoi një ndeshje mjaft të luftuar.

“Italia ka një grup shumë të fortë, por edhe individë që bëjnë diferencën. Ata stërviten ng një trajner ekspert si Mancini, që na njeh mirë pasi ka punuar te Galatasaray, megjithatë ne kemi dëshirën për të bërë mirë dhe besoj në një nisje perfekte”, u shpreh trajneri turk.

Senol Gunes shmangu komentet në lidhje me formacionin që do të hedhë në fushë përballë Italisë, por nuk e fshehu ëndrrën për t’i shkuar deri në fund këtij kompeticioni.

“Kam 26 lojtarë shumë të fortë dhe kushdo që të zbresë në fushë, do të bëjë mirë. Ne nuk jemi as favoritë të grupit, por shpresoj shumë që të përballemi me Italinë edhe në finale, pasi do të ishte arritje madhështore për ne”, tha Gunes.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency