Serie A

Sensi: Qëndroj gjatë te Interi, dëmtimet i kam lënë pas

Kohët e fundit është folur shumë në mediat italiane, mbi dyshimet e Interit për blerjen ose jo të mesfushorit Stefano Sensi, i cili është huazuar nga Sassuolo dhe zikaltrit duhet të vendosin këtë verë nëse do ta mbajnë duke paguar 25 milionë euro.

Aventura zikaltër e Sensit nisi në mënyrë perfekte, por prej nëntorit e në vazhdim, e kanë shoqëruar dëmtime të njëpasnjëshme, që nuk e kanë lejuar të shprehet mirë, duke qëndruar më tepër në tribunë e në stol, sesa në fushë.

Megjithatë vetë mesfushori italian, ka deklaruar se Interi është shtëpia e tij dhe se është i sigurt që do të vazhdojë të luajë për një kohë të gjatë me fanellën e zikaltërve mbi shpinë.

“Interi është shtëpia ime dhe jam i bindur që do të qëndroj gjatë këtu. Me Conten kam një marrëdhënie të shkëlqyer, sepse ai është një njeri i drejtpërdrejtë, gjë që e vlerësoj shumë. Këto kohë nuk më ka ecur shumë me dëmtimet, por besoj se i kam lënë pas telashet dhe jam gati të ndihmoj ekipin”, deklaroi Sensi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency