Gossip

Seredova nuk e harron dot Buffonin: Unë dhe ai të lidhur përgjithmonë!

Alena Seredova nuk e harron dot ish-bashkëshortin e saj portierin e Juventusit Gianlugi Buffon pavarsisht se prej kohësh është ndarë nga ai me Buffon që është në një lidhje tjetër dashurie me gazetaren Ilaria D’Amico me të cilën ka edhe një djalë. Modelja çeke në një intervistë ka folur pikërisht për raportin që ka me gardianin e Juves. “Jemi dy persona inteligjentë që do të jemi të lidhur për të gjithë jetën duke patur parasysh që kemi dy fëmjë bashkë. E shkuara nuk mund të fshihet apo të modifikohet, unë nuk e harroj”, deklaroi Alena Seredova për Radio Rai 2.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency