Gossip

Sergio Ramos e Pilar Rubio lidhin kurorë në një ceremoni “galaktike”

Kapiteni i Realit të Madridit dhe i Spanjës, Sergio Ramos, u martua këtë të shtunë me prezantuesen televizive Pilar Rubio në një ceremoni “galaktike” me qindra të ftuar VIP, por i pranishëm nuk ka qenë Cristiano Ronaldo.

Çifti vuri kurorë në katedralen e Sevillas para 400 të pranishmëve. Mes të ftuarve dallonin emra të tillë si Luka Modric, Jordi Alba  dhe anglezi i famshëm David Beckham i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Vikctoria. Shtypi spanjoll ka shkruar se në dasmë ka performuar grupi i famshëm AC/DC.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency