Serie B

Seria A më pranë për Palermon, një autogol dënon Frosinonen

Palermo hedh një hap të madh drejt rikthimit në Serie A, pas vetëm një sezoni. Në finalen e parë të play-offit të Serie B, skuadra e Roberto Stellones mposhti 2-1 me përmbysje Frosinonen në stadiumin Renzo Barbera dhe tashmë Palermos do t’i mjaftonte një barazim në sfidën e kthimit pas 4 ditësh në transfertë për të luajtur në Serie A sezonin e ardhshëm. Golit të shpejtë të Cianos që i dha avantazhin provizor Frosinones iu përgjigj sulmuesi La Gumina në fundin e pjesës së parë. 8 minuta përpara fundit një autogol i Terranovës, i dha epërsinë Palermos duke ngritur peshë të gjithë tifozët siçilianë të pranishëm në Renzo Barbera.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency