Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Seria A rikthehet në Digitalb, sezoni i ri 2023-2024 me ofertë të plotë televizive

Ëndrra e çdo të apasionuari pas sportit, çdo tifozi pa përjashtim, tashmë është realitet me të gjitha Ligat dhe arenat “Oscar” të futbollit së bashku në platformën televizive të të gjithë shqiptarëve.

Kampionati më i dashur për shqiptarët Seria A, rikthehet në DigitAlb. Prej datës 19 Gusht nisin betejën për titullin kampion klubet ikonë Milan, Inter, Juventus, Napoli, Roma, Lazio dhe gjithë të tjerët…

Lexo edhe:

Tanimë do të përjetoni gjithçka nga Ligat më magjike të globit, Premier League, Seria A, La Liga, Bundesliga, Ligue 1, Eredivise dhe realitetin më të ri të futbollit botëror Saudi League. Emocionet e Europa League, Conference League, Nations League, të gjitha Kupat evropiane, e shumë sporte të tjera.

Dy përfaqësueset e Kombi; Kuqezinjtë dhe Dardanët, drejt misionit historik Euro2024, si dhe përballjet e gjigantëve të kontinentit në Kualifikueset Evropiane.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...