Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Serie A rikthehet në Digitalb, ndeshjet e javës së parë që do keni mundësinë t’i ndiqni në SuperSport

Serie A rikthehet në shtëpi, në Digitalb/SuperSport.

Duke nisur nga data 19 gusht në ekranin tuaj të preferuar do të ndiqni ndeshjet e kampionatit më të dashur për të gjithë shqiptarët.

Ndërsa na ndan më pak se një javë nga nisja e Serie A, rikujtojmë ndeshjet e javës së parë të këtij kompeticioni.

Ja si do e nisin sezonin 2023-2024 të Serie A skuadrat tuaja të preferuara:

 

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...

Futboll

Neymar e ka përjetuar shumë keq rënien e Santosit në divizionin e dytë të futbollit brazilian, njësoj si gjithë tifozët e skuadra historike. Sulmuesi...