La Liga

Setien: Kam bindjen që Manaj mund të na ndihmojë

Në vigjilje të ndeshjes me Getafen në “Camp Nou”, trajneri i Barcelonës, Quique Setien ka grumbulluar edhe Rey Manajn, për shkak të mungesave të rëndësishme në sulm (Suarez dhe Dembele mungojnë për një kohë të gjatë). Tekniku i “blaugranave”, në konferencën për shtyp të rastit, u shpreh plot bindje që 22-vjeçari shqiptar mund t’i japë një dorë skuadrës.

“Është një futbollist që mund të na ndihmojë. U ka ndodhur diçka futbollistëve të tjerë dhe tani kemi një zëvendësues. Kemi bindjen se mund të na ndihmojë. Është tek ne prej pak kohësh dhe duhet të përshtatet, por ai është i gatshëm. E kemi grumbulluar sepse mendojmë se në rast nevojë mund të kontribuojë.”

Barcelona është në pritje të përgjigjes së Federatës Spanjolle të Futbollit nëse mund të bëjë blerje. Për këtë arsye, kampionëve të Spanjës u është dashur ta gjejnë në shtëpi zëvendësuesin e Suarezit apo të Dembelesë. Manaj mund të debutojë me skuadrën e parë të Barcelonës, përkrah Messit, çka do të ishte diçka e jashtëzakonshme në karrierën e tij.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency