Merkato

Setti: Napoli për pak e bleu Kumbullën, Rrahmani inteligjent …

Presidenti Veronës, Maurizio Setti, ka dhënë një intervistë për Radio Kiss Kiss Napoli, ku ka folur për dy futbollistët shqiptarë, Amir Rrahmanin dhe Marash Kumbullën. Kujtojmë që mbrojtësi dardan tashmë është pjesë e napolitanëve në bazë të marrëveshjes së arritur që në muajin janar.

Rrahmani: Napoli ka blerë një profesionist të vërtetë. Rrahmani ende nuk ka shfaqur të gjithë potencialin e tij dhe jam i sigurt se me fanellën e kaltër do të tregojë cilësi edhe më të mira. Ka goditur shumë herë shtyllën gjatë këtij sezoni, por mund të përmirësohet edhe sa u përket golave. Është shumë i shpejtë, një mbrojtës i kompletuar dhe nuk besoj se do të ketë probleme nëse luan në një mbrojtje me katër. Është futbollist shumë inteligjent dhe nën drejtimin e Gattusos mund të kompletohet më tej.

Kumbulla: Në janar pati një interes serioz nga Napoli, por koha ishte e kufizuar dhe futbollisti kërkoi të mendohej. Ishte arsyeja e vetme pse nuk u transferuar te Napoli. Tani janë disa skuadra që e ndjekin. Është një djalë plot talent e që do të ketë karrierë në klub të madh.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency